(Українська) Е06_01_Корсар — Bimboka

(Українська) Е06_01_Корсар

(Українська) Е06_01_Корсар

495 600.00 

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Габарити: 10750х4570х5570 мм

Розрахований  для дітей віком від до 12 років

Ігровий комплекс поєднує три окремих елемента: носову частину, башту-флагшток та корма; укомплектований різноманітними спортивними та ігровими елементами.

Опорні стійки виготовлені з сухого дерева хвойних порід (брус клеєний 100х100мм), оснащуються металевим анкером, при необхідності пластиковим ковпаком або зі сталевої товстостінної труби різного діаметру та форми, обробка дробеструйна з подальшим полімерним нанесенням фарби двома шарами.

Підлога башти — ламелі з сухого дерева хвойних порід (настил 100х40мм або 100х30мм) або на дерев’яний короб настилається вологостійка ламінована фанера з спеціальною додатковою обробкою торців фанери.

Всі дерев’яні вироби покриті спеціальною антигрибковою кольоровою фарбою, яка не має токсичних шкідливих речовин.

Сходи з вологостійкої ламінованої фанери зі спеціальною додатковою обробкою торців фанери, закріплюються на металевий каркас.

Борта металевих гірок, основна обшивка комплексу та окремі елементи з вологостійкої фанери, покриття в 2-а шари ґрунту 2-а шари фарби промислової групи на водній основі  з спеціальною додатковою обробкою торців фанери.

В навісних елементах використовуються троси з металевими жилами, зовнішній шар яких з акрилу та пластиковими з’єднувачами (європейський стандарт, TUV сертифікат).

Всі металеві елементи зі сталевої товстостінної труби різного діаметру та форми, обробка дробеструйна з подальшим полімерним нанесенням фарби двома шарами, яка не має токсичних шкідливих речовин.

Комплекс оснащений 2-а металевими гірками, кожна висотою 1200 мм  з листової нержавіючої сталі товщиною не менше 1,5-2 мм без зварювальних швів та гірки “спіраль” висотою 1500мм з високоякісного морозостійкого (від -40°C до +60°С) та стійкого до ультрафіолету поліетилену та “спіраль” матеріал виготовлення гель коатед.

Комплекс укомплектований міні скалодром з зацепами: штучно створені камені з композитного матеріалу різної величини, форми і кольору, що імітують природні виступи для хвата руками і постановки ніг. Шорстка поверхня зацепа дає хороший контакт і зчеплення з рукою або взуттям забезпечуючи комфортне і безпечне лазіння. Зачепи на поверхні скалодрома кріпляться за допомогою спеціальних кріплень на різних відстанях один від одного і, варіюючи кути повороту зацепа навколо своєї осі, моделювати скелелазний маршрути будь-якої складності. Розмір зацепів 5-17 см, максимальна навантаженість на зачеп 100 кг, кріплення болтами М10.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими заглушками.

Фурнітура оцинкована.

БИМБОКА® — торговая марка украинского производителя