(Українська) П101 Пружинна гойдалка «Серфінг» — Bimboka

(Українська) П101 Пружинна гойдалка «Серфінг»

(Українська) П101 Пружинна гойдалка «Серфінг»

25 480.00 

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Габарити: 1200х600х323/1348 мм

Пружинна гойдалка розрахована для 2-х дітей віком до 10 років

!!*з допустимим одночасним навантаженням не більше 100 кг (2-і дитини кожна вагою не більше  50 кг)

Для комплектації пружинних гойдалок використовуються особливим чином загартовані пружини, які не працюють на стиснення і тому є безпечними для дитини за будь-якої амплітуди коливання – це забезпечує безпеку ніг дітей.

Пружини мають подвійне полімерне порошкове покриття та монтуються на оцинкований анкер.

Декоративний елемент “Вітрило” з вологостійкої фанери товщиною 15-18 мм, покриття в 2-а шари ґрунту та 2-а шари фарби промислової групи на водній основі (виробник Німеччина, Фінляндія), яка не має токсичних шкідливих речовин зі спеціальною додатковою обробкою торців фанери.

Дошка-підлога з ламінованої вологостійкої фанери товщиною 18-21 мм зі спеціальним покриттям проти ковзання та додатковою обробкою торців фанери.

Опорний стовп та ручки зі сталевої труби діаметром 21-48 мм, обробка дробеструйна з подальшим полімерним нанесенням фарби двома шарами, яка не має токсичних шкідливих речовин.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими заглушками.

Фурнітура оцинкована.

БИМБОКА® — торговая марка украинского производителя