(Українська) П090 Пружинка гойдалка «Спіраль» — Bimboka

(Українська) П090 Пружинка гойдалка «Спіраль»

(Українська) П090 Пружинка гойдалка «Спіраль»

22 400.00 

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Габарити: D=1997 мм, Н=539 мм

Пружинна гойдалка розрахована для 3-х дітей віком до 10 років

!!*з допустимим одночасним навантаженням не більше 50 кг на кожну сторону.

Для комплектації пружинних гойдалок використовуються особливим чином загартовані пружини, які не працюють на стиснення і тому є безпечними для дитини за будь-якої амплітуди коливання – це забезпечує безпеку ніг дітей.

Пружини мають подвійне полімерне порошкове покриття, яке не має токсичних шкідливих речовин та монтуються на оцинкований анкер.

Декоративний елемент “Сидіння-основа” з вологостійкої фанери товщиною 18-24 мм, покриття в 2-а шари ґрунту та 2-а шари фарби промислової групи на водній основі (виробник Німеччина, Фінляндія) зі спеціальною додатковою обробкою торців фанери.

Сидіння з ламінованої вологостійкої фанери зі спеціальним покриттям проти ковзання та додатковою обробкою торців фанери.

Металеві елементи зі сталевої труби діаметром 21-48 мм, обробка дробеструйна з подальшим полімерним нанесенням фарби двома шарами.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими заглушками.

Фурнітура оцинкована.

БИМБОКА® — торговая марка украинского производителя